Únor 2010

Mountains

26. února 2010 v 21:18 | Renyu |  News
Začaly mi jarní prázdniny a tím pádem zítra odjíždím na hory. Nevím jestli ještě budu mít čas sem napsat, proto píšu dneska, ale je možné že vezmeme s sebou notebook, takže budu moct přidávat články. Už rok jsem nestála na lyžích, takže jsem zvědavá co se mnou bude, ale zase za rok se to zapomenout nedá -.-". Jinak přeji všem, co teď mají nebo budou mít prázky, příjemný odpočinek a dávejte na sebe pozor xP. Sbénkům slibuji, že když budu mít možnost jít na net, tak je všechny oběhnu ~.^.

To je asi vše a ještě jednou pěkné prožití volna a za týden se vám vrátím :D.

xoxo Renyu


Naruto A Ski Trip 1-6

26. února 2010 v 19:28 | Renyu
Našla jsem takový komix, něco jako KHS, akorát se to odehrává na horách. Zatím sem našla jen těchto šest dílů v angličtině, ale doufám že jich je víc. Jinak je to velmi pěkně nakreslené a příběh je taky dobrý ~.^ ale ty díly na sebe moc nenavazují. Ale tak dávám to sem, už jen proto, že máme/měli jsme všuchni jarňáky :D.


Sai x Ino

22. února 2010 v 14:52 | Renyu
InoSai.jpg SaiIno image by moonlightwolves1211


Crazy day...and looking for a crazy night

20. února 2010 v 15:22 | Renyu |  Diary
Proč bláznivý den? Protože mě málem zajelo auto -.-" . Abych to vysvětlila...Šli jsme s mamkou kupovat boty a už jsme se vraceli na parkoviště a šli k autu. Chtěli jsme přejít přes silnici a nějakej blbec jel pomalu a tak jsme s mamkou teda mysleli že nás chce jako pustit a šli jsme. Ten debil ale nejspíš čuměl někam jinam a nevšiml si nás a furt jel a napálil mi tu svojí kraxnu do nohy -.-""". Mamka samozdřejmě dostala hysterák, ale já nwm, já se totiž ani nelekla :D byl to jenom takovej pocit, když do tebe někdo na ulici vrazí ramenem... Ani to pořádně nebolelo, ale ammka hned "Proboha moh ti zlomit nohu!" atd. :D. Tak tady to máte... a teď k večeru. Ty boty jsme šli kupovat, ptž jdu s rodinou a kámošema večer na "ples" a já neměla žádný normoš boty. Tak je tedy už mám a ještě k tomu na podpadku, na což si musím ještě zvykat -.-". Modlete se za mě abych tam nehodila hubu....Děkuju :D.


Seamo - My Answer

20. února 2010 v 11:52 | Renyu
Absolutly *IN LOVE* ! Ta písnička je prostě skvělá a dokonale mě naladí do dobrý nálady. Btw je to 10. Naruto Shippuuden Ending ♥♥♥


Ten Kishimoto mě jednou zabije!

19. února 2010 v 20:23 | Renyu
Ááááá! Já se asi zes*eru (pardon za vulgaritu). Sakura vážně chtěla zradit Konohu?? Je tak naivní že už to bolí. Sasan by dobře udělal, kdyby jí zabil. Objevil se ale zase Kakashi a už úplně vidím jak budu bulet před obrazovkou, protože ho Sasuke kuchne -.-". Tvl, tendle díl byl zatím ten nejdramatičtější (tedy aspoň pro mě :D boj Peina a Naruta na todle nemá :D). Ach neee, Kakashiho mi neberteee TwT. Jinak jsem zvědavá jestli něco vytáhnou z tý Karin. Taky jsem se trošku zmýlila v Karin -.-" jak vlastně upozornila Sakuru na Sasukeho, ikdyž stejně by jí to nepomohlo, kdyby tam nebyl Kakashi. A Sasuke by už někdy mohl třeba prohrát!!

Škola? Pffff....

18. února 2010 v 21:21 | Renyu |  Diary
Nebojte, jen se pár větami vyjádřim k dnešku. Začínal jako každej normální čvrtek. Ale pak..Čtvrtá hodina - máme mít zemák. Zazvoní a učitelka nikde. 5 minut...nikde. 10 minut...nikde...15 minut...nikde. Pro některé velká pr*el. Ostatní si spíš dělaj starosti, že z toho bude prdel. Nakonec se spolužák rozhodl, že zajde do sborovny. Po třech minutách se vrátil s učitelkou, která se nám ještě omlouvala, že měla blbě napsanej rozvrh :D. Takže cajk :D. Jinak jsme měli odpoledku a na zdravotní výchově jsme se dívali na Máj. Mno nečekala jsem že je to tak perverzní -.-". Ten Vilém zabije svého otce, zrovna když měl hlavu mezi nohama Vilémovy "holky" xPP. Maj gát...mám pro dnešek dost...ještě po trenalu...

school-girl.jpg Anime School Girl image by 1Clutz94

SB → NarutoTeam

16. února 2010 v 14:28 | Renyu |  SB~
Blog o Narutovi na kterém se nikdy nenudím ^^ - www.online-fun.blog.cz - NarutoTeam (Aeryn a Saya)
Pro mě: Děkuju!♥

Memoirs of a Geisha

14. února 2010 v 17:20 | Renyu |  Others
Je to úžasná knížka, kterou jsem ani ne zas tak dávno četla. Je tam skvěle popsaná ta situace, ty pocity, ty zážitky...No prostě krásné! Po přečtení knihy jsem se hned podívala na film a ani ten nemá chybu. Takže můžu jenom doporučit a dávám sem malou recenzi a galerii.

Tip filmu:
Drama, Romantický, Válečný, Životopisný
Natočený:
2005
Trailer:
Příběh filmu, který je zasazen do tajemného a exotického světa, jenž si dodnes uchovává své kouzlo, se odehrává v letech před Druhou světovou válkou, kdy je malá japonská holčička Chiyo odtržena od svých chudých rodičů, aby pracovala jako gejša. Přestože má v domě nebezpečnou rivalku, které se téměř podaří zlomit její vůli, vyroste z malé dívky legendární gejša Sayuri. Krásné a zkušené Sayuri se daří okouzlit nejmocnější muže své doby, avšak sužuje ji tajná láska k muži, který je mimo její dosah.
Valentýn? A co?

14. února 2010 v 15:57 | Renyu |  Diary
Možná to tak neprociťuju jen proto, že nemám "partnera", ale stejně, lásku oslavují opravdu zamilovaní každý den a tak by to mělo být u všech. Je sice pěkné, dávat si malé drobnůstky,ale na to by si mohli páry vzpomenout i "jen tak". Mno nic...je to jen můj osobní názor a trošku mě štve jak je toho celý internet, ale američany prostě nezastavíš...

Mimochodem dnešek jsem prožívala zcela jinak než zaláskovaně. Měla jsem v bojovém umění jiu-jitsu, na které chodím, zkoušky na vyšší technické stupně. Naštěstí po velké dřině a snažení, jsem prošla, ale pohádala jsem se s mamkou, protože jsem jí řekla že ty zkoušky končí v půl druhý (tak to bylo na internetových stránkách!!) a místo toho jsme končili ve čvrt na tři -.-". Takže na mě mamka třičvrtě hodiny čekala v autě a sváděla to celý na mě. No jo, děkuju za vřelou gratulaci....-.-.

naruhina2.jpg naruto's valentine image by danniegirl-1022

Já se asi úplně zcvokla :D

12. února 2010 v 19:22 | Renyu
Nemužu si ty melodie vyrvat z hlavy. Nemužu se přestat na to dívat. Nemužu se přestat smát :DD. Tak abych to vysvětlila...Tyto následující videa mě maximálně dostala, ikdyž to jsou jenom primitivní kreslení panáčci co zpívaj úchylný písničky :D. Tak už asi chápete název článku xD...


2. Design

10. února 2010 v 18:14 | Renyu |  Designs
Takže proto, že je dnešek ve znamení změn (to proto že sem si konečně zašla ke kadeřnici -.-), je tu nový design. Inspirace tak akorát z mého mozku a obrázek Kisameho je z photobucket.com. Tento design neni žádné umělecké dílo, ale je to roztomilé ne? x)

Název: Rawr Kisame
Postavy: Naruto - Hoshigaki Kisame
Barvy: modro-zelená, červená, bílá
Autor: Renyu

Náhled:

SB → Aiko Yamamura

7. února 2010 v 18:15 | Renyu |  SB~
Pěkňoučký blog o anime a hudbě ♥♥ -- www.yamamura-aiko.blog.cz

Konan Gallery

7. února 2010 v 16:09 | Renyu
Našla jsem krásný picty Konan, tak je sem dávam. Posuďte sami.

712342f7861bdb807ecb44c39d371.jpg Konan image by _-Twilight-_

Happy Birthday??

7. února 2010 v 13:53 | Renyu |  Diary
Fíha. Prožila jsem takovou nadupanou noc, jakou už dlouho ne -.-. Můj táta měl totiž oslavu narozenin a pozval si své milé hodné přátele. Postupně se z nich ale stali opilí, hyperaktivní a cáklí debilové, co alkohol lijou všude a pak po tom házej držky -.-" . Dobře udělali ti, kteří už dřív zdrhli. Já to ale udělat nemohla, já byla doma žejo -.- . Mohla jsem jen zdrhnout ještě se ségrou do ložnice a tam přečkat u filmu tuto noc. Dívali jsme se tedy na film u kterého jsme neustále slyšeli podivné rány, křiky, smích atd. >.< Film skončil asi ve tři ráno a to už sme šli vážně spát, ale to se furt našla jedna ženská co je furt vzhůru a mamka se jí snaží uklidnit, ptž spadla do náhlé vlny deprese a pesimismu. OMJ....nikdy více :D.

birthday.jpg Happy Birthday Itachi!! image by yaoiluver4life

SB → Hytsumi :-*

3. února 2010 v 20:59 | Renyu |  SB~
Krásnej blog o anime Hytsumi =3 -- www.akamaru321.blog.cz

Rawrr

2. února 2010 v 15:26 | Renyu
Nyaaa ^^ Tým 7