Březen 2010

Flow - GO! Lyrics

23. března 2010 v 15:35 | Renyu
Asi jeden z nejvtipnějších openingů Naruta :)

Uchiha - Sakura

18. března 2010 v 20:36 | Renyu
Spring_Under_the_Same_Sky_by_sorcer.jpg sasusaku image by manga_lover_Sakura

Nya~

14. března 2010 v 11:58 | Renyu

A peaceful morning

14. března 2010 v 11:56 | Renyu

Perfect Ending

14. března 2010 v 11:53 | Renyu
Hug...Smiles...Blood...Death...


Hey, Sensei

14. března 2010 v 11:47 | Renyu
Aaa, to je tak sexy *-* :D

Naruto, open your eyes!

14. března 2010 v 11:45 | Renyu

Menší výpadek

11. března 2010 v 21:49 | Renyu |  Diary
Zdravím. Myslím, že jste si všichni všimli, že jsem tu pár dní nepsala. Důvod je takový, že jsme k tomu nějak neměla náladu a tu mi ještě zhoršovalo domnění, že mi na blog stejně nikdo neleze -.-". Pardon, omlouvám se SBéčkům a věřím, že ti můj blog navštěvují a za to jim děkuji. Jinak se toho tento týden stalo více, ale řeknu vám jen to "nejzajímavější".
A to, že bylo v naší škole opět živo a tentokrát to byli angličtí herci, co nám v tělocvičně hráli divadýlko. Docela nuda, občas dobrý vtípky, ale ten nejlepší, největší a nejůžasnější vtípek byl tehdy, kdy pod jednou učitelkou praskla umělohmotná židle uprostřed představení!! :DD No LOOOL :D. Tělocvičnou duněl, doslova duněl náš smích a chudák herci a ostatní učitelé jen tak tak zadržovali smích :D.
Poté jsme učitelce věrně zatleskali pro zpestření a scénka mohla pokračovat. Po někalika minutách se ale ozve další "křup, křáp" a noha židle praskne u další úči! :D Ta ale nespadla, stihla se o něco zachytit a zůstala stát. Židle však obě zdemolovali :D. Tak to bylo nejvíc! Furt z toho nemůžu :D.
No a dneska další zážitek a údiv nad mladšíma adeptama naší školy -.-". Měli jsme odpoledku a s kámoškou jsme neměli co dělat o volnu mezi obědem a výukou. Tak jsme zašli do trafiky a poté zpět do školy a sedli si na schody. Povídali jsme si a když zazvonilo, z nějaké třídy se vyvalili sedmáci. Kámoška si stoupla a šla do třídy kde jsme měli být my, ale já se ještě sbírala a nademnou
šli dolů ti sedmáci a jeden prej: "Kdo kopne tudle holku do hlavy, je borec" a řekneme že se mírně dotkl špičkou nohy mých zad -.-". Poté se ozve další exot: "Já bych to klidně udělal." -.-".
Samozdřejmě mi nic neudělal a já toho druhýho na oplátku aspoň nakopla, ale pořád mi neleze do hlavy to jejich myšlení....
Asi vás to moc nezajímalo a ukradla jsem vám zbytečně další čas z vašeho života. Pardon.

Members of BIGBANG

7. března 2010 v 20:01 | Renyu |  MembersBB


G-Dragon

Narozen: 18.08.1988 (lev).
Jméno: Kwon Ji Yong.
Dvacetijednaletý leader úspěšné skupiny Big Bang je velice nadaný zpěvák, tanečník, raper, který i skládá písně. Většina lidí ho považuje za roztomilého kluka, s krásným úsměvem. G-Dragon má zkušenosti se zpěvem už od dětství. Byl v dětské soutěži Bbo Bbo Bbo. V sedmi letech se stal členem little Roora. Od svých dvanácti let byl trénován pro YG Entettainment spolu s Tae Yangem(další člen skupiny). V této době byli jako skupina GDYB. G-Dragon má také skvělý vkus. Má smysl pro módu, což se jasně ukazuje na všech jeho fotkách. Také miluje barvy a boty. Vlastní psíka GaHoa.

T.O.P

Narozen: 4.11.1987
Jméno: Choi Seung Hyun
T.O.P, ještě před tím, než se přidal k Big Bang,tak byl znám jako Tempo. Za dob Tempa byl nejznámější hvězda mezi underground hip-hop rappery. V roce 2003 vyhrál "Rap Battle". Je velice nadaný rapper, ale vyniká i v Beatboxu.T.O.Povi asi nestačil jen zpěv, a tak se pustil i do herectví, "I am Sam" měl velký úspěch. T.O.P si v roce 2009 zahrál ve filmu "IRIS".

Dae Sung

Narozen: 26.04.1989
Jméno: Kang Dae Sung
Dae Sung je zpěvák a nejvíc znám jako komik, který se snaží všechny kolem sebe rozveselit.Nejen, že má velký smysl pro humor, ale umí napodobit spoustu lidí i zvířat.Dae Sung má japonské umělecké jméno: D-Lite .Dae Sung vydal 16.června 2008 song s názvem "Look At Me, Gwi-soon". Bohužel, fanoušci tento song nevzali moc dobře.Zahrál si v muzikálu "Cats" , kde si zahrál Tum Tum.

Seung Ri

Narozen:12.12.1990
Jméno: Lee Seung Hyun
Když Big Bang debutovali byl znám jako "V". YG zaměstanci mu říkají "Mak-nae"(nejmladší). Seung Ri je velice dobrý v tanci a je také dobrý choreograf. Je také plachý, ale velice silný.Než se stal členem Big Bang,tak byl člen II Hwa(taneční skupina Gwangju). Byl také v soutěži "Battle Shinhwa", kde byl ale v 13. kole vyloučen, protože jeho zpěv nebyl dostačující. Ale manažer YG si jeho talentu všiml a pozval ho, aby trénoval v YG Family. Je prvním členem této skupiny, co hrál v muzikálu(ještě před Dae Sungem), nazýval se "Sonagi". Hrál také ve filmu "Why Did You Come to Our House?". V roce 2009 začal sólo debutem s písní "Strong Baby". Jinak je velmi plachý a většinu věcí dělá sám. Občas se mu také říká "Panda" kvůli jeho kruhům pod očima.

Tae Yang

Narozen: 19.05.1988
Jméno: Dong Young Bae
Tae Yang začínal kariéru jako rapper nyní je z něj výborný tanečník a zpěvák.Začínal s GD v YG Entertainment už ve 12 letech.Dokáže lidem naslouchat a nerad se s někým hádá.Vydal jako první z členů skupiny svoje sólo mini-album vydané 22.května 2008 s názvem "HOT".Jeho první singl je "Only Look At me". Od roku 2009 chystá plné album,ve kterém chce předvést nový,unikátní druh hudby.

Biography

6. března 2010 v 22:04 | Renyu |  AboutBB
Big Bang je korejská skupina složená z pěti nadaných mladých tanečníků a zpěváků (rapperů). Skupina se zaobírá hlavně hip-hopem, popem a částečně rapem. Samozřejmě svá vystoupení oživují tancem s dokonalými choreografiemi. Skupina je pod korejskou společností YG Entertainment, odkud můžete znát i Se7ena. To ale není všechno, mají podepsanou smlouvu i s japonskou společností Universal Music Japan.
BIGBANG

6. března 2010 v 21:35 | Renyu |  BigBang ♥
Hodlám zasvětit blog další mé zálibě, a to téhle korejské skupině. Vzala mě především svou muzikou, stylem a šikmýma očima ♥♥ :D.


Naruto Nanikeidemonai Dance

6. března 2010 v 21:01 | Renyu
Sestava úža, hudba ještě víc úža ♥. Mám nové hobby :D.


(grafika trošku hroší mnu ale radost vám to snad nezkazí :D)V původní verzi od zpěváků, kterých je ta písnička (NeWs - Weeek). Ten taneček je předělaný dorůzných anime postav ^.^


Back

6. března 2010 v 18:34 | Renyu |  News
Ahojky. Tak jsem zase zpátky z hor a musím říct, že mě nepotěšil návrat do Prahy. Odížděli jsme za 10°C a slunci a dnes jsme přijeli do -2°C a sněžení -.-". A já čekala z těch hor opět sluníčko a teploučko. No každopádně jen oznamuji že funguji jako dřív a ještě se budu snažit sem za tenhle večer hodit nějaký článek.